Sociální sítě
Nahoru

Chapel Factory: vůně kostela nejen pro vaší osobní svatyni

Po Jardins ďEcrivains, Les Cocottes de Paris či Gri Gri Parfums přichází francouzská parfumérka Anaïs Biguine se svou novou značkou Chapel Factory věnovanou vůni posvátného kadidla. Řada vůní, svíček a difuzérů je tedy přímo stvořená pro dotvoření vašich osobních svatyní.

Parfém Heresy (Kacířství) je chladivá, tichá směs kadidla a fialkových lístků – trochu introvertní a velmi elegantní. Vůně strohého stříbřitého kadidla, které se používá k impregnaci cihel a trámů starých kostelů. Laskavá vůně, která vás vtáhne zpátky v čase.

Nejnovější výtvory Anaïs Biguine jsou minimalistické a příjemně intelektuální a zaujmou elegantní městské introverty. Exkluzivně je lze zakoupit v e-shopu www.myskino.cz.

Intenzitu jí dodává černý pepř, který je ale použit jemným způsobem, který více připomíná vůni starého dřeva. Tu dále prohlubuje santalové dřevo a jemné víření pryskyřice doplněné pro úplnost použitím pačuli a vetiveru.

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.