Sociální sítě
Nahoru

AUTO JAROV přiváží prémiový program Audi Approved plus

Das WeltAuto, program prodeje kvalitních a prověřených ojetých vozů, dostává další sesterský program prodeje Audi Approved :plus (AAP). Jako první s ním přichází prodejce AUTO JAROV, který ve svém největším showroomu Audi v ČR v pražských Kunraticích nabídne unikátně rozsáhlé portfolio vozů Audi k prakticky okamžitému odběru.

Jsem ráda, že do rodiny značkových prodejů ojetých vozů můžeme přivítat nového člena. Vedle programu Das WeltAuto, který je určen širokému okruhu klientů, bude Audi Approved :plus cílit na náročnější zákazníky, kteří preferují prémiové značky,“ říká Mirka Cimrová, vedoucí divize Das WeltAuto společnosti Porsche Česká republika. „Audi Approved :plus představuje nejvyšší úroveň prodeje ojetých vozů, čemuž odpovídá exkluzivní prodejní místo společnosti AUTO JAROV Kunratice. Již nyní můžu prozradit, že vozy Audi v programu AAP se chystáme ještě letos nabídnout i na Moravě,“ předesílá Mirka Cimrová.

Audi Approved :plus představuje globální program pro zánovní vozidla Audi. Řadí se tak vedle prodejních modelů Das WeltAuto a ŠKODA Plus, obchoduje ovšem výhradně automobily značky Audi. Vozidla v nabídce AAP mají naprosto transparentní historii, špičkový technický stav s podrobným popisem a převaha vozů je stále v záruce výrobce.

Bonusem je rovněž mimořádně široká nabídka zánovních automobilů Audi k okamžitému odběru. Skladem v Praze se nabízí desítky vozů Audi s dodáním ihned či v řádu dnů, nekonečné možnosti pak skýtá výběr vozů přímo od výrobce, obsahující více než 15 000 vozidel: od nejběžnějších modelů A, přes SUV řad Q, hybridy, elektromobily až po supersportovní modely RS a R8.

Z bohatého portfolia si vybere každý. Zpravidla jde o vozidla do dvou let stáří. Výjimkou nejsou ani roční, půlroční kusy či dokonce vozy s pár ujetými kilometry, které sloužily k prezentačním účelům či krátkodobým pronájmům. Ve většině případů pak hovoříme o služebních vozech zaměstnanců Audi AG, ze zaměstnaneckých programů a operativních leasingů partnerů výrobce.

Více z rubriky Auta

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.