Sociální sítě
Nahoru

Bára Nesvadbová zářila na charitativní večeři ve špercích ALO diamonds

Bára Nesvadbová je známá nejen jako spisovatelka, ale také pro své charitativní aktivity. V Národním muzeu pořádala minulý týden charitativní galavečeři, na kterou si vybrala večerní šaty od Táni Kovaříkové a doplnila je šperky české klenotnické značky ALO diamons v hodnotě přesahující 1,5 milionu Kč. Náušnice z bílého zlata zdobí 110 diamantů a prsten ve tvaru růže 424 diamantů.

Na večeři nadačního fondu Be Charity se vydražila rekordní částka 4 744 000 Kč. Letos výtěžek ze vstupného a dražby podpoří tři specializovaná nemocniční oddělení – oddělení akutní dětské rehabilitace FN Motol prof. PaedDr. Pavla Koláře, Ph.D., Centrum dětské plastické chirurgie Kliniky plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady prof. MUDr. Andreje Sukopa, Ph.D., a Perinatologické centrum Gynekologicko-porodnické kliniky U Apolináře prof. MUDr. Antonína Pařízka, CSc. Část výtěžku navíc směřuje na rehabilitační programy konkrétních dětí, které nadační fond podporuje dlouhodobě.

Více z rubriky High society

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.