Sociální sítě
Nahoru

Cukrářka Iveta Fabešová na nové cestě IF

Iveta Fabešová znovu otvírá svoji cukrárnu. Pod již známou značkou IF pokračuje v tvoření svých ikonických dezertů a ve Werichově vile otevírá stejnojmennou kavárnu, kde se s ní a s jejím cukrářským uměním mohou hosté setkávat osobně.

Zlaté vejce, citrón a řada dalších dezertů Ivety Fabešové nemají v českém cukrářském řemesle obdoby. Oblíbili si je nároční zákazníci, zvyklí cestovat za sladkými zážitky do věhlasných pařížských kaváren, rodiny, které rády spojují výjimečné životní momenty s nezapomenutelnou chutí, a všichni ostatní, kdo chtějí objevovat svět cukrářství a jeho skutečné mistrovství.

Vzhledem ke změnám v soukromém i business životě je pro Ivetu Fabešovou známá síť kaváren IF Café, kam si za unikátními dobrotami všichni zvykli chodit, minulostí. Tvůrkyně ikonických dortů a dezertů se vydala na sólovou cestu IF a to jediné a opravdové IF Café je právě ve zmiňované Werichově vile.

Náročná zkušenost mi dala příležitost uvědomit si, kudy mám pokračovat dál. Ani na chvíli jsem nezapochybovala o tom, že cukrařina je moje poslání a to, co mě nejvíce naplňuje, je zprostředkovávání speciálních zážitků a radosti druhým lidem. IF v dnešní podobě je ale ještě víc já, v čiré podobě,” říká Iveta Fabešová.

Ve Werichově vile se budou setkávat hosté s ní i s ikonickým menu, v němž najdou oblíbené evergreeny i novinky, například dort Rubikova kostka složený z několika různorodých chutí od kyselejších ovocných až po čokoládovou. Stejně jako všechny ostatní výrobky cukrářky jsou plné poctivých surovin, kreativní a jednoduché zároveň, s designem, který se jí nejprve očima, až pak přichází čas první lžičky a zážitku, na který se nezapomíná.

Protože k dezertům nejvyšší kvality neodmyslitelně patří také šálek vynikající kávy, budou zde mít návštěvníci možnost ochutnat prémiovou kávu L´OR. Značka L´OR vstupuje do světa profesionální gastronomie a právě IF ve Werichově vile je první špičková kavárna, kde ji bude možné spatřit na mlýnku.

Paní Iveta Fabešová je pro mě jasnou nositelkou značky a kvality. I proto jsem strašně moc rád, že po rozdělení firmy se vrací zpět k nám – do Werichovy vily. Z vlastní zkušenosti moc dobře vím, že zájem o její dezerty je opravdu mimořádný, a tak jí v této nové pracovní ale i životní etapě přeji hlavně dostatek energie, vše ostatní už přijde samo,“ řekl předseda správní nadace Jana a Medy Mládkových – Jiří Pospíšil.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.