Sociální sítě
Nahoru

Novinky pro cestující na Letišti Václava Havla

Prodejny, ve kterých najdete vše potřebné pro vaše cestování i nabídka olympijské kolekce. To jsou novinky společnosti Lagardère Travel Retail, která je dlouhodobě největším tuzemským provozovatelem maloobchodního prodeje v cestovním ruchu. Na letošní sezonu připravila pro cestující další rozšíření služeb, které jim zpříjemní pobyt na pražském letišti.

Prodejny Relay zajišťují komfort cestujícím již od roku 2003. Nabídka služeb se kontinuálně rozšiřuje, dnes již pokrývá sortiment celou škálu cestovních potřeb, doplňků i elektroniky. Samozřejmostí je široká nabídka občerstvení, tisku, tabákových výrobků a suvenýrů.

Všechny, kdo cestují na dovolenou nebo s dětmi jistě potěší i výběr hraček a knih. Od června byl navíc sortiment rozšířen o prodej vyhrazených léčivých přípravků, jako jsou Paralen, Nurofen, Ibalgin nebo Kinedryl. Pokud tedy při balení na cokoli zapomenete, v prodejnách Relay nejdete téměř vše, co pro pohodlné a bezpečné cestování potřebujete.

Novinkou pro letošní rok je spolupráce s českou společností ALPINE PRO. Ta je tradičním oficiálním partnerem Českého olympijského výboru a pro naše sportovce připravuje kompletní kolekci oblečení a doplňků. Výběr z této kolekce, určený pro veřejnost, je nyní k dispozici ve dvou prodejnách Relay na Terminálech 1 a 2. V rámci rekonstrukce provozoven byl vytvořen speciální prostor k prezentaci a prodeji olympijských kolekcí. Aktuálně zde zákazníci mohou vidět oblečení a doplňky pro právě probíhající Olympijské hry v Tokiu. V budoucnu nabídku doplní i kolekce pro zimní OH v Pekingu (2022) a letní OH v Paříži (2024).

Více z rubriky Travel

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.