Sociální sítě
Nahoru

Setkání podnikatelek v doprovodu šampaňského Veuve Clicquot

Začátkem února se v Ostravě uskutečnilo další ze setkání českých podnikatelek, sdružených v Českomoravské asociaci podnikatelek a manažerek (ČMAPM). Hostem Veuve Clicquot Conference with Dinner byl tentokrát generál Petr Pavel.

Ten s podnikatelkami hovořil o svých zkušenostech z aktivní služby a zároveň otevřeně vysvětlil svou motivaci ke kandidatuře na post českého prezidenta. Diskutovalo se i o pozici prezidenta v českém politickém prostředí nebo aktuálním vývoji Ukrajinské krize.

Chtěli jsme naše pravidelné akce rozšířit o další rozměr. Nejde jen o společenskou událost a networking. Vyměňujeme si poznatky a novinky z oborů, kterým se věnujeme. Naše členky vzděláváme a obohacujeme o nové zkušenosti,“ vysvětluje prezidentka asociace Kateřina Haring. V rámci večeře proběhla i degustace šampaňského Veuve Clicquot, doprovázená zasvěceným výkladem amabasadorky značky Markéty Zázvorkové.

V uplynulých dvou letech bylo organizování konferencí, seminářů a dalších eventů velmi ztíženo omezeními souvisejícími s Covid 19. Nyní však asociace nabrala doslova druhý dech a připravuje celou řadu zajímavých akcí. Nejvýznamnější bude bezpochyby dubnová konference Ženy v byznysu s podtitulem Umění se prosadit.

ČMAPM ji pořádá ve spojení s další platformou, zaměřující se na podporu žen podnikatelek. Obě zakladatelky konference, Kateřina Tygl i Alena Barnová, zdůrazňují, že díky vzniklému spojení bude letošní, již čtvrtý ročník konference výjimečný. „Pokud chcete udělat nějaký dopad, je logické se spojovat. Propojení zkušeností vždy přinese lepší výsledek. Proto mám velkou radost, že jsme se dohodly na spojení s ČMAPM,“ říká Kateřina Tygl.

Konference Ženy v byznysu se uskuteční 26. dubna v nádherných prostorách Senátu ČR, odkud bude také přenášena online, takže se budou moci zapojit ženy z celého světa. „Jsem velmi potěšena, že zájem o konferenci již nyní předčil naše očekávání a kapacita je téměř naplněná,“ podotýká Kateřina Haring, podle níž bude bohatý program konference přínosem pro každou ženu, která se chce zdokonalit v umění prosadit se v byznyse i v osobním životě.

Více z rubriky High society

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.