Sociální sítě
Nahoru

Bonviván v Dušní 15

Nově otevřený podnik v Dušní 15 nese název Bonviván. České synonymum této francouzské fráze je požitkář. Jedno slovo, které báječně vystihuje koncept tohoto místa.

Samé centrum staré Prahy, jen pár kroků z Pařížské ulice ukrývá doslova poklad. Chlebíčkový bar, kde se člověk může stavit ráno, v poledne, odpoledne či večer. Vždycky je ta pravá chvíle.

Bonviván je místo s nepřeberným výběrem skvělého vína a šampaňského na prodej s sebou. Nejsme ovšem vinotéka. Zakládáme si na neotřelém výběru portfolia, které nikde jinde nenajdete. Co se týká cenové hladiny je opravdu širokospektrá, takže si u nás vybere každý,“ říká manažer Vojtěch Matějka.

Současně jsme vytvořili místo v centru, kde si v krásném prostoru můžete sednout na kvalitní nepředraženou kávu, dát si skleničku vína, prosecca či champagne a ledacos se o daném požitkářském segmentu dozvědět. Již při obyčejné návštěvě je náš personál připraven zodpovědět veškeré dotazy a osvětlit problematiku ročníkových vín, významu prosecca či historii champagne. Také se každý týden konají tematické akce, které jsou určené pro všechny milovníka kvalitního vinného segmentu. Tím to ovšem nekončí. Ke skvělému pití je nutné párování s pokrmy. Rozhodli jsme se jít cestou klasických a zdravých chlebíčků. Dle dosavadních zpětných reakcí se řadíme mezi ty nejlepší, a navíc za přijatelnou cenu v samém centru,“ dodává majitelka Tereza Němečková.

Kromě chlebíčků jsou v nabídce také domácí zákusy a delikatesy, které si zakládají na tradičních domácích receptech. Velkou výhodou je možnost koupení již vychlazené lahve, takže ideální načasování na večerní domácí skleničku zajištěno. Prostor Bonviván je situován do dvou pater. Spodní patro je určeno na řízené degustace a pronájmy všeho druhu. Catering na míru je zajištěn.

V Dušní blíže Vltavě vzniklo místo na příjemné posezení kdykoliv během dne, ale i možnost nákupu vinného sortimentu, který nemá v České republice obdoby. Navíc v přívětivém počasí lze sedět na posezení před podnikem.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.