Sociální sítě
Nahoru

Parfém Louis Vuitton City of Stars oslavuje opulentní noc

Kolekce Louis Vuitton Cologne Perfumes má neobyčejnou schopnost navodit atmosféru dokonalého dne. Vůně za vůní, hodinu po hodině dokáže kolekce rozjasnit každý okamžik rozechvělou harmonií, která vzdává hold rozlehlé, inspirující krajině amerického Západního pobřeží.

Vůně Cologne Perfumes rozehrávají olfaktorní symfonii, jež opěvuje Los Angeles, které je fantaskním domovem jejich kreativní podstaty. Každá z vůní je jako paprsek světla, který je chvíli jemný, chvíli zas opojně intenzivní a rozehrává svou neodolatelnou hru ve Městě andělů, plném nekonečných možností.

Vůně jsou dokonalou kreací parfumérského mistra Jacquese Cavalliera Belletruda, který je doslova alchymistou olfaktroních tónů.

Pro tuto kolekci vytvořil jedinečnou směs, která pracuje s lehkostí oparu ovocných nót a hloubkou květinových vůní. Je jako letní román, v němž každá vůně evokuje dokonalou chvíli, počínaje pohlazením bezstarostného rána až po divoký západ slunce.

City of Stars, nové dílo z kolekce Louis Vuitton Cologne Perfumes, je večerní kolínskou, noční fantazií v srdci města, které nikdy nespí. V poetickém Los Angeles parfém City of Stars symbolizuje noc plnou příslibů a planoucích emocí, něžné smyslnosti a temnoty, která se ztrácí s prvními ranními paprsky.

Nechte se okouzlit atmosférou Západního pobřeží — plnou svobody, vášně a nespoutané kreativity. Dejte průchod vůni, která v sobě spojuje spontánnost kolínské vody a sofistikovanost parfému. Jak se blíží večer, světla města dávají prostor intenzivním emocím. Hřejivý dotek slunečních paprsků na pokožce podněcuje smysly v žáru noci. Mocná touha se prolíná s rafinovaným kouzlem soumraku. Noc patří vůni City of Stars…

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.