Sociální sítě
Nahoru

„Jsi stejná jako tvoje matka“ – obávaná věta už není postrachem žen

Švédská beauty-tech značka FOREO na základě celosvětového průzkumu zjistila, že až 81 % lidí je rádo přirovnáváno ke svým matkám…

Jste úžasní takoví, jací jste. Tedy pokud nejste stejní jako vaše máma. Zatímco mainstreamově je tento fakt vnímán jako urážka, švédská beauty-tech značka FOREO vyvrací stigma novou kampaní ke Dni matek, která nese všeříkající název „Just Like Mum“. Reaguje tak na celosvětový průzkum, z něhož vyplývají zajímavá čísla. Především, že až 81 % dotázaných je pyšných na to, když je okolí přirovná k jejich matce. Pojďte s námi oslavit podobnost s nejdůležitějšími ženami v našich životech.

Pokud přijde řeč na naše matky, jsme ve FOREU trochu sentimentální. Máma je jediná bytost na světě, která nás nosí 9 měsíců v břiše, 3 roky v náručí a celý život v srdci. Je to ona, kdo nás seznámil se skincare a naučil nás o sebe pečovat. Patří jim velký dík úplně za všechno,“ říká generální ředitel společnosti FOREO Boris Trupčevič.

Často je to právě máma, ke komu se obracíme pro radu i kdo nás naučil nejen základní hygienické návyky, ale také hlubší péči o sebe sama. Všechny jsou pasovány do role vychovatelek a je snadné zapomenout, že mateřství tvoří jen součást jejich identity. Proto pojďme poděkovat všem maminkách za lásku a podporu, kterou nám celá léta poskytují. A jelikož jsme zodpovědní za nejednu vrásku na jejich tváři, nabízí se obdarovat je chvilkami hýčkání.

Protože 44 % respondentů ve výzkumu uvedlo, že by své mamince věnovali luxusní lázeňský zážitek a 37 % dotázaných se pak vyslovilo pro skincare přístroj, vytipovala společnost FOREO několik nejhezčích kosmetických dárků, s nimiž uděláte tu největší radost.

BEAR : První mikroproudový přístroj na světě schválený FDA poskytne vaší mamince okamžitý liftingový efekt. Technologie mikroproudu podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, dvou klíčových látek, jež jsou zodpovědné za pružnou pleť. T-sonické pulzace se pak postarají o nízkofrekvenční masáž pokožky, stimulují krevní oběh a snižují viditelné známky stárnutí.

UFO 2: Extrémně výkonné 2minutové komplexní ošetření pleti je vybaveno širokou škálou LED světel a T-sonickými pulzacemi, které podporují vstřebávání aktivních látek z pečujících produktů do hlubších vrstev kůže a také eliminují rozšířené póry. UFO 2 přináší výsledky na profesionální úrovni během pouhých 2 minut. Je klinicky prokázáno, že výrazně snižuje výskyt vrásek během 7 dnů používání a zlepšuje úroveň hydratace pokožky o 126 % již po 90 sekundách. Značka FOREO nabízí 8 různých pleťových masek s aktivními látkami, které vaší mamince poskytnou maximální péči.

Aktuálně si můžete koupit na webu notino.cz nejžádanější FOREO produkty LUNA 3, BEAR a UFO 2 s výjimečnou cenou -25 % a potěšit maminku i sebe.

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.