Sociální sítě
Nahoru

PRU58 full time

PRU58 v Holešovicích rozšiřuje svou působnost. V těchto dnech se hosté mohou těšit nově na sedmidenní provoz rozšířený od rána do večera. Tým se ustálil, nabídka rozkvetla a hosté se stali fanoušky. Je čas povyrůst.

Nově se mohou příchozí těšit na snídaně v podobě French Toast Hongkong, Okonomiyaki a Vietnamské vafle. To ale není vše. Nabídka snídaní, víkendových brunchů, záleží na každém, jak si sám nabídku sestaví, je rozmanitá.

Součástí je i degustační 3 chodové snídaňové menu, které oslní každého. Každý přece ví, že snídaně je základ. Navíc se v posledních letech stala fenoménem, který baví ve všední den i o víkendu. Schůzka přece nemusí být v zasedačce, s kelímkem v ruce, ale pohodlně a se zážitkem. Nebo naopak pomalé ráno o víkendu si zaslouží skvostný gastronomický start.

Tím to ale nekončí. Polední menu se mění každý týden a nabízí jednotlivé chody a obědové degustace. To je již zajeté a zřejmé. Nejvíce navštěvované obědy v Holešovicích jsou ty hned vedle Armády Spásy, tedy v PRU58. Kvalita, prostředí a servis jsou natolik na výši a stále za rozumnou cenu, že fronty se zkrátka stojí.

Večer je plný street food, který se rozrostl o několik novinek, ale nový kabát dostává také degustační menu. Ať tak či onak, je nutno zmínit opravdové gastronomické poklady, které prolínají asijskou kuchyni s českým surovinovým twistem.

Co takhle pekingská kachna s lokšemi. Asie s Evropou na talíři, a to doslova. Další za zmínku stojí rajče v šesti podobách. Neuvěřitelné, jak rajče dokáže vytvořit příběh v ústech, a to hned v několika variantách. Tím to, ale nekončí. „PRU konečně jede na plné obrátky. Už se nedalo vydržet, jak chodili hosté mimo otevíračku a žadonili o stůl. Nešlo o pózu, ale vývoj. Musel jsem kuchyň a celý tým ustálit ve společné víře v to, co děláme,“ dodává majitel a executive chef Štěpán Návrat.

Thajský bůček, slaný dezert v podobě větrníků a fantastické sushi v menu jsou a budou. Stálice, které utkví každému strávníkovi, který usedne v Tusarově ulici číslo 58. Ikona asijské kuchyně s evropským twistem je tady a neuhýbá ani o centimetr. Nabídka drinků je tomu také důkazem. Rezervace nutností, pokud člověk nechce čekat na volný stůl.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.