Sociální sítě
Nahoru

Valentýnské svádění BIGBOY

O tom, že „láska prochází žaludkem“ věděli dobře již naši předci, kteří toto vskutku trefné přísloví vymysleli. Pokud tedy chcete letos svou drahou polovičku opravdu potěšit, zapomeňte na kýčovité valentýnky a nudnou klasiku a vymyslete něco opravdu originálního. Nevíte si rady? Zamiřte na stránky českého výrobce ořechových krémů BIGBOY, kde najdete inspirace víc než dost. Vsaďte se, že letos budete za jedničku. A odměna bude sladká.

Nápadité sezonní limitky jsou u BIGBOY tradicí a na té valentýnské si dali obzvlášť záležet. Speciálně pro tuto příležitost vytvořili jemný krém Pinky Rafael. Neodolatelné kombinaci mandlí a kokosu dodávají další rozměr slaďoučké jahody. Ne nadarmo mají tyhle lahodné červené plody tvar srdce. Pozvěte svou partnerku nebo partnera na romantický gurmánský večer.

Bonboniéra k Valentýnu? Trochu nuda, nemyslíte? Může být, pokud ovšem nesáhnete po jedinečných Raflinkách. Tyhle trochu jiné pralinky jsou plněné oblíbeným bílým Rafaelem a jsou opravdu luxusní.

Nejen svou lásku, ale i milou sousedku nebo kolegu potěšíte valentýnským balíčkem se dvěma nebo čtyřmi ořechovými krémy BIGBOY. Bonusem je, že je dostanete rovnou krásně zabalené a připravené k předání. Takhle jednoduché jste to ještě neměli.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.