Sociální sítě
Nahoru

Top produkty pro dokonalé opalování

Již 75 let poskytuje značka PIZ BUIN všem milovníkům slunce řešení, jak dosáhnout dokonalé rovnováhy mezi krásným opálením a potřebnou ochranou pokožky před slunečním zářením.

Značka Piz Buin si od počátku zakládá na kvalitních ingrediencích, nejnovějších technologiích a stoprocentní spolehlivosti. V roce 1962 implementovala jako první na světě do svých produktů systém Sun Protection Factor (SPF). Dalším milníkem, který opět jako první pokořila značka Piz Buin, byly voděodolné přípravky na opalování, jež uvedla na trh v roce 1974. Od té doby přichází značka na trh se stále inovativnějšími, účinnějšími a přesto k pleti přívětivějšími produkty vhodnými k moři, do vysokých hor i do horkem rozpáleného města.

PIZ BUIN ALLERGY OPALOVACÍ MLÉKO

PIZ BUIN ALLERGY je řada opalovacích produktů navržených speciálně pro citlivou pleť. S využitím revoluční technologie HELIOPLEX™, která účinně odráží škodlivé UVA/UVB paprsky, tyto produkty poskytují fotostabilní a komplexní ochranu před slunečním poškozením. Současně předchází vzniku sluneční alergie a má výrazný zklidňující účinek. Poskytuje celodenní hydrataci a předchází vysoušení a loupání pokožky. Je mimořádně odolný vůči vodě (vydrží až 80 minut pobytu ve vodě). Neobsahuje barviva a látky vyvolávající alergie.

V lahvičkách po 200 ml s ochrannými faktory SPF15, SPF30 nebo SPF50+ za cenu 579 Kč za každou lahvičku.

PIZ BUIN ALLERGY OPALOVACÍ SPREJ

Allergy Sun Sensitive Skin Spray je opalovací přípravek,který účinně předchází vzniku sluneční alergie.S využitím exkluzivní technologie HELIOPLEX™ a fotostabilních filtrů poskytuje ochranu citlivé pokožky proti škodlivému UVA a UVB záření a minimalizuje možné alergické reakce. Obsahuje zklidňující složku CALMANELLE™, která redukuje podráždění způsobené slunečním zářením. Díky hydratačnímu komplexu dodává pleti ideální množství hydratace a zabraňuje jejímu loupání. Navíc obsahuje vitamín E, který působí preventivně proti předčasnému stárnutí. Přípravek je odolný vůči potu a vodě.

V lahvičkách po 200 ml s ochrannými faktory SPF15 a SPF30 za cenu 579 Kč za každou lahvičku.

PIZ BUIN TAN & PROTECT OPALOVACÍ OLEJOVÝ SPREJ

Tan & Protect Tan Intensifying Sun Oil Spray je navržený tak, aby urychlil přirozený proces opalování. Poskytuje vaší pleti intenzivní hydrataci, výživu a důležité vitamíny. Obsahuje revoluční technologii HELIOPLEX™, která chrání pokožku před slunečním zářením. Revoluční technologie účinně odráží negativní složky slunečního záření a výsledkem je neporušená a zdravá opálená pokožka.

V lahvičkách po 150 ml s ochrannými faktory SPF15 a SPF30 za cenu 579 Kč za každou lahvičku.

 

PIZ BUIN HYDRATAČNÍ OPALOVACÍ GELOVÝ KRÉM

Inovace od značky PIZ BUIN – ochrana lehká jako voda.Jeho fluidní textura v kombinaci se suchým finišem a vysokým ochranným faktorem poskytuje okamžité osvěžení a hydrataci pokožky unavené slunečním zářením. Zároveň chrání pokožku před poškozením chlórem či slanou vodou. Odolává potu i vodě. Nezanechává mastný film a bílé stopy. Obsahuje vitamín E, antioxidant určený k ochraně pleti proti volným radikálům. Produkt vhodný pro denní používání, i pod make-up.

V lahvičkách po 150 ml s ochrannými faktory SPF15, 579 Kč a SPF30, 599 Kč.

PIZ BUIN ZKLIDŇUJÍCÍ A CHLADIVÉ HYDRATAČNÍ MLÉKO PO OPALOVÁNÍ S ALOE VERA A MENTOLOVÝM EXTRAKTEM

Soothing & Cooling Lotion je zklidňující a chladivě hydratační mléko po opalování. Přináší okamžitou a dlouhotrvající hydrataci díky obsahu Aloe Vera a příjemný chladivý efekt díky mentolovému extraktu. Má lehké, nemastné a okamžitě se vstřebávající složení, které vyrovnává přirozenou hydrataci pokožky a obsahuje vitamín E, který chrání pokožku před stárnutím. Vhodný pro všechny typy pleti i věkové kategorie.

V lahvičkách po 200 ml, 495 Kč a 400 ml, 579 Kč.

 

ZKLIDŇUJÍCÍ SPREJ PO OPALOVÁNÍ S TANIMELEM

Instant Relief Mist Spray je zklidňující sprej po opalování, který obsahuje Tanimel, rostlinný extrakt zintenzivňující opálení, stimuluje přirozenou produkci pigmentu. Rychle se vstřebává a poskytuje pleti 24H hydrataci. Pomáhá zabraňovat olupování kůže a zklidňuje sluncem podrážděnou pokožku. V praktickém spreji.

V lahvičkách po 200 ml, 529 Kč.

 

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.