Sociální sítě
Nahoru

Oblíbené portské Graham’s přichází se dvěma novinkami

Portské víno značky Graham’s je oblíbené po celém světě. Není divu! Jeho kvalita a chuť jsou zcela unikátní a potěší každý mlsný jazýček. Nyní se nabídka portugalské produkce rozrůstá o dvě blendové novinky, ochutnejte jednu z nich. Nebo rovnou obě!

Portská vína se těší celosvětové oblibě. Rodina Symingtonových má za sebou se svou značkou Graham’s již více než dvousetletou tradici a její portská patří mezi nejuznávanější vína svého druhu. Nyní se rozrůstá hned o dvě novinky v podobě blendů, které byly vytvořeny speciálním inovátorským postupem, aby byly skvělými bázemi pro míchané drinky. Červená i bílá varianta potěší každého milovníka tohoto silného vína.

Graham’s Blend N. 5 White Meio Seco Port je označeno podle páté generace rodiny Symingtonových, která nyní vstupuje do rodinného vinařství. Jedná se o svěží víno, které osloví i mladší generaci nepolíbenou světem portského. K výrobě Graham’s Blend N. 5 White Meio Seco Port byly použity dvě odrůdy portugalských hroznů vybrané pro jejich svěžest, které jsou po dozrání sbírány ručně. Následně jsou za studena fermentovány a díky tomu se může plně rozvinout ovocná i květinová charakteristika tohoto portského. Číslo 5 v jeho názvu má ještě jeden význam: symbolizuje pět ingrediencí, se kterými vykouzlíte naprosto geniální drink. Stačí vám Graham’s Blend N. 5 White Meio Seco Port, prémiový tonik, led, citron a máta.

Graham’s Blend N. 12 Ruby Port je červeným zástupcem blendových novinek. Ani zde není číslo v názvu zvoleno náhodně: symbolizuje nejvhodnější hodinu pro sběr hroznů, aby si zachovaly svoji svěžest a plnou chuť, kterou je půlnoc. Hrozny použité na výrobu Graham’s Blend N. 12 Ruby Port jsou vybrány z vinice položené ve vyšší nadmořské výšce, kde je chladněji, a réva si tak více zachovává svěžest. To v kombinaci s pečlivým půlnočním sběrem zaručuje čerstvost, lehkost a aroma výsledného portského vína. Graham’s Blend N. 12 je moderní variací klasického Ruby Red. Pokud se rozhodnete vyzkoušet tuto novinku, zkuste ji smíchat se suchým šumivým vínem a dozdobit jahodou a plátkem pomeranče.

Obě novinky značky Graham’s jsou ke koupi na www.1er.cz za 485 Kč v 0,75l lahvi.

Více z rubriky Domácí bar

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.