Sociální sítě
Nahoru

DS Automobiles a Lucie Borhyová

Oblíbená moderátorka a stálice TV NOVA, Lucie Borhyová, si vybrala zcela novou DS 7 v perleťové bílé barvě a její spolupráce se značkou DS tak pokračuje již pátým rokem. Klíčky od nového sněhobílého modelu, vyrobeného přímo na míru jejímu přání si Lucie přebrala z rukou ředitelky značky DS, Martiny Bedrnové přímo v prostorách Barrandova, kde také proběhlo mimořádné focení. Na nafocení jsme oslovili zkušeného profesionálního fotografa, Jaroslava Urbana a vznikla tak jedinečná série fotografií, které mají výraznou autenticitu a zároveň mimořádnou noblesu.

„Jsme velmi potěšeni, že Lucie Borhyová, tato výrazná osobnost české televizní scény, je stále vyslankyní značky DS. Ženy na naše modely vždy reagovaly se zájmem a tvoří významnou část naší klientely. Oceňují avantgardní, jedinečný styl a také prvotřídní materiály, které jsou v našich vozech využívány. Vůz je pro ně nejenom dopravní prostředek, ale i srdeční záležitost,“ prozrazuje Martina Bedrnová, ředitelka značky DS. „Proto si i Lucka sestavila „svou“ novou DS 7 přesně podle svého gusta, aby jí prostě vůz hned padl do ruky. A myslím, že perfektní souznění je vidět i z pořízených fotografií, které mají zcela nový look a vyznění,“ dodává.

Lucie Borhyová se bude vydávat na své cesty v bílé DS 7 ve verzi Opera s plugin hybridním pohonem E-TENSE o výkonu 300k, s automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8 a s pohonem 4×4. „Mám ráda věci, které mají nejen funkci, ale i něco navíc. Proto mi DS vyhovuje svým příběhem, neotřelým designem, komfortem a hlavně francouzským šarmem. A přesně takové bylo i focení, které jsem si velice užila. Bylo to tentokrát úplně jiné, než na co jsem zvyklá a z výsledku jsem nadšená! Fotili jsme na Barrandově těsně před západem slunce a v noci ve velmi snové atmosféře a v modelech návrhářky Natali Ruden, která mimochodem také jezdí v DS. V podstatě to opět vystihlo svět DS, který mě neustále něčím příjemně překvapuje. Ve své DS 7 jsem najezdila už více než 40 tis km a vůz je po všech stránkách přesně takový, jak potřebuji a jak se mi líbí a navíc je i ekologický. Po Praze jezdím jedině na elektřinu, auto dobíjím doma ze zásuvky každý den, jednoduše jako mobilní telefon,“ říká Lucie Borhyová.

Vůz je vybaven tak, aby i na dlouhých cestách poskytoval maximum pohodlí všem cestujícím, což umí perfektně díky systému DS Active Scan Suspension, jež pomocí kamery zabudované v čelním skle monitoruje vozovku před vozem a potřebné informace přenáší na jednotlivá kola, aby tlumiče ihned reagovaly. S interiérem ve stylu Opera, s čalouněním v kůži Nappa s prošíváním v designu náramkových hodinek Channel 12, vyhřívanými a chlazenými předními sedadly, zabudovanou navigací a zpětnou kamerou, světly DS PIXEL LED Vision nebo hliníkovými disky na 20-ti palcových kolech Tokyo je vůz Lucie Borhyové skvěle vybaven.

Více z rubriky Auta

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.