Sociální sítě
Nahoru

Matrace pro ničím nerušený spánek

Vybírat novou matraci se vám možná zdá stejně náročné, jako představa noci strávené v nepohodlné posteli. Myslete ale na své fyzické a duševní zdraví. Díky plnohodnotnému spánku se můžete zbavit bolesti zad a dodat svému životu více energie a dobré nálady. Nabídka výrobce MORAVIA COMFORT vás navíc mile překvapí – najdete tu ty nejlepší jednolůžkové, partnerské i dětské matrace pro co nejkvalitnější noční snění.

Matrace MORAVIA COMFORT jsou vyráběny v Břeclavi a dodávány napříč Evropou. Ryze česká společnost se pyšní 48letou tradicí, důvěryhodností a především širokou škálou produktů pro zdravý spánek. Do výroby jsou zapojovány nové technologie, moderní materiály, antibakteriální úpravy a ortopedické tvary, díky čemuž vznikají maximálně funkční výrobky. I proto společnost své matrace dodává nejen do vašich domovů, ale i zdravotnických zařízení, hotelů, lázní a penzionů, kde jsou požadavky na kvalitu opravdu vysoké.

V sortimentu nechybí tradiční matrace z polyuretanové pěny KOMFORTAN, líné pěny VISCOR, taštičkové ani latexové matrace. Protože se společnost aktivně zajímá o dopady své výroby na životní prostředí, můžete v její nabídce najít také výrobky s recyklovanou pěnou ECOREPUR, která zároveň zvyšuje nosnost a životnost matrace.

Kromě matrací se MORAVIA COMFORT specializuje na výrobu kvalitního příslušenství, kam patří nejen rošty, ale i anatomické polštáře, toppery a chrániče. S jejich pomocí můžete snadno upravit nerovnosti matraci či její tuhost, ale také zabránit zašpinění nebo jinému znehodnocení matrace.

Více z rubriky Ložnice

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.