Sociální sítě
Nahoru

Vaječňák v Blackovi

Skvost pražské barové scény neboli vyhlášený podnik Black Angel’s bar se nachází v podzemí Staroměstského náměstí, v gotickém sklepě hotelu U Prince. O jeho prestiži a mezinárodním uznání svědčí i to, že se pravidelně umísťuje v první desítce nejlepších hotelových barů světa. Atmosféra třicátých let minulého století, dělá z obyčejného baru kultovní místo.

Právě v čase adventním se klasické tajemné drink menu Aloise Krchy rozrůstá o excelentní vaječňák. Barmani si každý rok hrají s recepturou a pokaždé má vaječňák jiný příběh. „Letošní vaječňák je silný, zemitý, plný chutí a současně jemný. Zvláštní kombinace, kterou jsme ladili velmi dlouho. Už v létě jsme na tom pracovali. Hlavní pointou je, že nic není černé nebo bílé. Vše má více stran a podob. Tak je to v životě, ale i v našem vaječňáku,“ dodává manažer baru Pavel Šíma.

Dobrou zprávou je, že vaječňák bude dostupný po celý advent a k tomu ještě pár dní až do Nového roku.

Více z rubriky Bary

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.