Sociální sítě
Nahoru

Toyota Autobond otevírá v Ostravě nový showroom

Síť dealerství Toyota v Česku se letos dále rozšiřuje. V polovině května se otevírá v Ostravě-Svinov zcela nový reprezentativní showroom. Společnost Autobond jej v Opavské ulici vybudovala přestavbou centra jiné značky.

Na přibližně 500 m² naleznou zákazníci kompletní modelovou nabídku značky Toyota s rozsáhlým servisním zázemím, včetně lakovny a klempírny. Architektonicky velmi zdařilé provedení reprezentuje to nejlepší z designového jazyka značky. Zároveň nabízí i velmi dobře přístupnou lokalitu vzdálenou jen zhruba 400 m od vlakového nádraží a 150 m od autobusové zastávky.

Dosavadní salon Autobond, který se nachází přímo přes cestu z druhé strany Opavské ulice, je aktuálně přestavován na centrum Toyota Professional, určené pro prodej užitkových vozidel.

S rostoucími prodeji se stále zvyšují nároky i na naše zázemí včetně servisu. Nové autocentrum v Ostravě-Svinově nám umožňuje nabídnout reprezentativní prostory v duchu nového prodejního konceptu a zároveň umožňuje předchozí prostor dedikovat na rozvíjející se segment užitkových aut. Díky tomu budeme mít nadále dostatek kapacity na další růst v regionu,“ říká Petr Šrámek, člen správní rady Autobond Group a.s.

Toyota se v letošním roce zařadila mezi tři nejprodávanější značky na českém trhu. V současnosti prostřednictvím partnerů provozuje 34 prodejních a servisních míst po celé České republice a dvě specializovaná servisní místa. Naposledy letos v dubnu otevřela nový showroom pro firemní klienty v pražských Stodůlkách.

Více z rubriky Auta

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.