Sociální sítě
Nahoru

A Oscara za nejlepší výkon v péči o pleť vyhrává…

Zlaté sošky za filmovou tvorbu jsou rozdány. V divadle Dolby Theatre byla ale pozornost kromě filmů upřená na šaty a líčení pozvaných hvězd, kdy si nejedna čistí plet kartáčkem stejným jako vy. FOREO vychytávky pro péči o pleť má totiž ve své koupelně i Kim Kardashian a Victoria Beckham! Ve spolupráci s FOREO jsme proto připravili seznam opravdu hvězdné péče.

FOREO dobylo Hollywood stejně jako koupelny milionu žen po celém světě. Kosmetické taštičky těch nejsledovanějších žen světa skrývají celou řadu FOREO beauty produktů, kterým se přezdívá velvyslanci pro čistou a zářící plet. Není proto povolanějšího brandu, který by mohl připravit tipy, jak zářit na červeném koberci i při #nomakeup procházce nejen po Venice beach. Co je dobré pro Victorii a Kim, je přece dobré i pro vaši pleť!

4 základní kroky pro pleť jako z červeného koberce:

Začněte tím nejlepším jako Kim Kardashian

Čistá pleť je absolutní základ. Ať už si ráda vyhrajete s líčením nebo preferujete přirozenou pleť, potřebujete, aby vaše pokožka byla čistá, zdravá a zářivá. Inspirujte se třeba rutinou Kim Kardashian, která nedá dopustit na účinky T-sonic pulzace a jemnost silikonových štětinek kartáčku LUNA 2. K čisticímu kartáčku LUNA 2 nově pořídíte i pomocníka – čistící mikropěnu, která se na pleti promění v jemné mikrobublinky, efektivně a něžně čistící pokožku do hloubky a zároveň o ní pečují aminokyseliny a vitamín E, který pleť udržuje hydratovanou. Spolu s LUNA 2 tvoří nepřekonatelné duo pro perfektní pleť. Cena LUNA 2: 5 499 Kč.

Mějte oči otevřené

Celá řada výzkumů ukazuje, že oči jsou to první, čeho si na vás lidé všimnou. Kůže v okolí očí je zároveň nejnáchylnější k projevům stárnutí a špatné péči. Kromě správného očního krému byste se měli naučit i jeho správnou aplikaci. Velmi účinná je mikro masáž, která zmírňuje otoky, vyhlazuje oční okolí a pomáhat předcházet vzniku vrásek. Naneste oční krém na celé oční okolí a jemně masírujte. Začněte velkými oblouky od obočí až k lícním kostem a postupně je zmenšujte. Masáž zakončete pohybem dvou prstů těsně pod okem směrem ke spánkům. Lehce mázněte i vrchní víčka.

Od krku dolů

Při pravidelné péči o obličej byste neměla zapomínat na krk a dekolt, které jsou velmi často na očích a mnohdy nelítostně prozradí skutečný věk. Potřebují totiž mnohem větší péči než pokožka tváře. Kůže je zde nejen tenčí a jemnější, ale nechrání ji ani mazové žlázky, které drží v kondici kůži obličeje. Pokožka dekoltu a krku proto rychleji ztrácí elasticitu a brzy se na ni tvoří vrásky. Předcházejte druhé bradě a hrubým liniím správným držení těla a spánkem na zádech, ale také pravidelně sjíždějte čisticím kartáčkem z tváře dolů. Nezapomínejte pokožku řádně promazat krémem speciálně na jemnou kůži dekoltu a v nadcházejícím jaru a létě myslete na ochranu proti slunečnímu záření.

Blesková péče Victorie Beckham

Po důkladném vyčištění si vychutnejte péči plnou relaxace s UFO. UFO nabízí péči jako ze salonu za 90 vteřin čehož využila při hektický přípravách před přehlídkami v rámci fashion weeků v New Yorku a Londýně i Victorie Beckham. Za minutu a půl získáte svěží vyživenou pleť zářící zdravím, na které vynikne jakýkoliv make-up. Základem je vybrat si ze sedmi masek tu pravou pro svou pleť. Kombinace korejské péče a švédské technologie je to pravé pro všechny milovníky efektivní péče a beauty gadgetů. Cena UFO: 7 490 Kč. Cena UFO mini: 4 499 Kč.

Produkty FOREO pro bezchybnou pleť kdykoliv a kdekoliv zakoupíte na foreo.com, alza.cz a notino.cz.

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.