Sociální sítě
Nahoru

V centru Prahy se otevřel nový Myskino Butik

Myskino, známý concept store zaměřený na luxusní přírodní kosmetiku a francouzské niche parfémy, otevřel svůj první butik v České republice. Kromě klientského centra (Široká 15, Praha 1), kde si každá zákaznice může domluvit individuální schůzku a poradenství, je nyní možnost objevit jedinečné vůně a to nejlepší z poctivého parfumérského řemesla přístupná i široké veřejnosti. Nový Myskino butik naleznete v centru Prahy, pár kroků nad Národním muzeem na Vinohradské třídě 24.

Myskino butik a parfumerie v jednom na první pohled nadchne světlým, minimalistickým interiérem umocňujícím sofistikovanost jednotlivých značek. Z péče o pleť dostala v Myskino prostor anglická značka přírodní kosmetiky Antonia Burrell založená na vzácných rostlinných olejích, extraktech bylinných i zeleninových, šťávě aloe vera a kombinaci výjimečně účinných látek, které tak ve vzájemné synergii nabízejí komplexní ošetření každé pleti.

Z dekorativní kosmetiky v sortimentu Myskino zaujme značka Henné Organics, značka čistě přírodních tónovaných balzámů, masek a peelingů na rty, které se postarají nejen o dokonale sytou barvu, ale i maximální výživu a ochranu okolí rtů. Austin Austin je jednoduchá řada péče o vlasy, ruce a tělo, založená na maximální péči a precizním výběru surovin. Vše je zabaleno do malých uměleckých děl, krabiček a lahviček, na jejichž výrobě se podílí přední současní umělci.

Z niche parfémů, které nabízí Myskino butik, jmenujme například světově nejproslulejší značku Nicolaï. Nicolaï Parfumeur-Createur patří k ceněným značkám s bohatou historií, jež má ve světě velké množství příznivců a těší se úspěchu nejen v domovské Francii. Nicolaï propojuje celý proces mezi vytvořením parfému a jeho výrobou, od nákupu raw ingrediencí až po prodej ve vlastních obchodech Nicolaï. A právě raw ingredience nejvyšší kvality jsou pro Patricii a Axela de Nicolaï zásadní. Vždy vybírají jen ty nejlepší přírodní složky, jako například indonéské pačuli nebo esenci z turecké růže.

Podmaňující originalitu niche parfémů a vůní do interiéru dotváří v Myskino ještě například Jeroboam, Jovoy, Jardins D´Écrivains a mnoho dalších. Veškerý sortiment je k dostání jak online, tak v klientském centru a v Myskino butiku.

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.