Sociální sítě
Nahoru

Potěšte svou maminku pravým šampaňským MUMM

Bezpodmínečná láska, neúnavná péče a starostlivost, nikdo si nezaslouží skleničku pravého šampaňského více než maminka. Dokazovat jí, co pro nás znamená bychom měli celoročně. Avšak kdy jindy se naskytne lepší příležitost jí poděkovat a společně oslavit, jak moc pro nás znamená, než v Den matek.

Šampaňské je povznášející, dodává danému okamžiku punc výjimečnosti, je symbolem elegance, vkusu a luxusu. Darujte důležité ženě svého života láhev francouzského šampaňského MUMM a užijte si společně to nejjemnější perlení, výjimečnou chuť a hlavně společně strávené chvíle. A pokud chcete dárek pozvednout ještě o kousek výše a zahřát ji u srdce osobním věnováním, navrhněte si svůj unikátní text a o ruční přenesení na láhev ve zlaté barvě se postará talentovaná písmomalířka Petra Dočekalová. Personifikovaná láhev se tak může stát symbolem daného okamžiku, který trvá celý život. Jiskrné šampaňské avantgardního domu G.H. MUMM povyšuje kvalitu, styl a zážitek posouvá daleko za hranice tradičního.

Vybrat si můžete ze suchých variant Brut – vlajkového MUMM Cordon Rouge, které je skvělou volbou. Jedná se o ikonickou variantu s červenou stuhou. Dokonale vyvážené šampaňské jasně žluté barvy vonící po ovoci má svěží chuť vyzrálých citronů a pro svoji komplexnost je i výbornou volbou k párování s jídlem. Druhým zástupcem suché varianty pro milovníky růžových vín nabízí exkluzivní francouzská značka MUMM Le Rosé svůdně kombinující intenzivní barvu v růžových tónech, texturu a jemné perlení. Příjemná ovocná chuť meruněk a broskví se mísí s chutí lesních plodů a třešní.

Značka MUMM myslí i na ženy, které si rády vychutnají sladké tóny. Šampaňské MUMM Demi-Sec navazuje na slavnou tradici šampaňských vín jako výtečného doplňku k dezertům. Má zlatavou barvu a delikátní perlivost se spoustou živých bublinek. Voní po broskvích, hruškovém džemu a nugátu a v chuti je příjemně sladké.

Více z rubriky Domácí bar

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.