Sociální sítě
Nahoru

Nová aplikace Suzuki Connect

„Buďte vždy ve spojení se svým vozem“ – to je heslo nové služby SUZUKI CONNECT. Služba je nyní dostupná přes aplikaci a umožňuje uživatelům připojit se ke svému vozu a kdykoliv tak na dálku sledovat, co se s ním děje. Aplikace je zdarma ke stažení pro majitele modelu Suzuki S-Cross a nabízí ještě pohodlnější, bezpečnější a zejména klidnější užívání vozu.

Aplikace SUZUKI CONNECT funguje s operačními systémy iOS 15.0 a novější a Android 8.0 a novější u chytrých telefonů. Služba nabízí sedm základních funkcí, které uživatelům poskytují větší pohodlí v užívání vozu a zároveň zajistí plnou kontrolu i v nepřítomnosti jeho majitele.

Služba SUZUKI CONNECT nabízí následující funkce:

1. Upozornění na stav vozidla: Nezřídka se stává, že řidič při opuštění vozu zapomene klíčky v zapalování, nezamkne nebo nechá zapnutá světla. Chytrý telefon ho upozorní, když vystoupí a odejde z vozu, aniž by zamkl dveře. Upozorní ho také v případě, že zapomene vypnout čelní světlomety či výstražná světla.

2. Vyhledávač zaparkovaného vozu: Focení nebo složité zapamatovávání si patra a oddílu v parkovacím domě nebo ulice s parkovacím místem jsou minulostí. Díky SUZUKI CONNECT už se nestane, že bude majitel složitě hledat svůj zaparkovaný vůz. Na chytrém telefonu se mu totiž pomocí mapy zobrazí místo, kde je jeho vůz zaparkován. Polohu vozu je zároveň možné sdílet například s členy rodiny.

3. Historie jízd: Při nutnosti informovat se kdykoliv a kdekoliv o stavu svého vozidla už nemusí majitel usedat do vozu, otáčet klíčkem a studovat přístrojovou desku. Veškeré informace má nyní po ruce v pohodlí domova. Funkce umožňuje zkontrolovat v chytrém telefonu historii jízd za posledních 18 měsíců.

4. Výstražné funkce Geofencing a Curfew: Tato funkce je přínosná zejména pro takové majitele vozu, kteří chtějí mít absolutní kontrolu nad tím, kdo a jak dlouho užívá jejich vůz nebo jak daleko s ním jede. V případě, že vůz používá jiný řidič, upozorní tato funkce majitele, že v danou dobu vůz vjíždí do nastavené oblasti nebo ji opouští. Dá majiteli také vědět, když se v dané oblasti vůz nenachází.

5. Bezpečnostní upozornění: Tato funkce zajišťuje klidnější spánek a minimalizuje obavy o zaparkovaný vůz. Aplikace totiž majitele upozorní, pokud dojde k aktivaci alarmu nebo k nastartování motoru v momentě, kdy vozidlo nepoužívá majitel nebo jiný oprávněný uživatel. Zloději tak budou mít zase o něco těžší práci.

6. Upozornění na výstražné kontrolky: Rozsvícené kontrolky jsou noční můrou každého řidiče. Tato funkce dá vědět, když se ve voze nějaká rozsvítí. Zároveň lze také v chytrém telefonu zkontrolovat příčinu a nechat si rovnou poradit, neboť z aplikace je možné si zavolat asistenční službu nebo servis Suzuki.

7. Upozornění na pravidelnou údržbu a svolávací akce: Na pravidelné kontroly vozu se nevyplácí zapomínat. Majitelé vozu Suzuki S-Cross mohou tuto starost přenechat aplikaci SUZUKI CONNECT, která je prostřednictvím telefonu informuje o načasování pravidelné údržby vozu anebo když jsou oznámeny svolávací či servisní akce Suzuki.

Více z rubriky Auta

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.