Sociální sítě
Nahoru

Zakázkové krejčovství Tessuto vyřeší podzimní šatník za vás

Nechali jste si ušít šaty nebo oblek na svatbu, ale nikdy vás nenapadlo pořídit si na míru šité oděvy na běžné nošení do práce? Konfekční móda je pro většinu lidí realitou, to však neznamená, že nám oblečení vždycky dokonale padne.

Svěřte se do šikovných rukou, které pro vás vytvoří autentický oblek, kostým, sako, kalhoty nebo halenky a košile přesně podle vaší postavy i osobitého stylu. Právě nadcházející podzim, kdy se chystáme vyměnit ve skříni letní kousky za ty teplejší, je pro obnovu a doplnění šatníku, ten nejpříhodnější čas.

Posledních několik desetiletí jsme se snažili, aby se naše tělo plně přizpůsobilo oblečení, které nosíme. Tento zvyk se naštěstí začíná pomalu, ale jistě měnit.

Stále více lidí touží po unikátním šatníku, který bude respektovat jejich oblíbené barvy, látky a především tělesné proporce. Proto jsou také služby krejčovství v posledních letech tak oblíbené – profesionální mistr v oboru totiž přesně ví, jak tvarovat a stříhat oděvy, aby postavě opravdu lichotily.

S maximálním ohledem k postavě i přání svých klientů přistupuje i Eliška Trnka, majitelka českého rodinného krejčovství TESSUTO. Při své práci propojuje výjimečný cit pro detail s řemeslným umem, dlouholetým know-how a vysoce kvalitními materiály, díky kterým vytváří unikátní módní kousky.

V krejčovství TESSUTO šijí oděvy pro ženy, muže ale i děti, a to buď strojově (made to measure) nebo ručně (bespoke). Díky profesionálnímu a milému přístupu se návštěva salonku v centru historické Prahy stává příjemnou událostí, která do vašeho života vnese více stylu i nové sebevědomí.

Více z rubriky Móda

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.