Sociální sítě
Nahoru

Letní mámení s Dominikou Myslivcovou

Nejoblíbenější sezóna roku prodchnutá sluncem, žhavými letními outfity a bezbřehou inspirací je tu. A společně s ní i nová fotostory magazínu Top Class, která boří hranice nemožného a otevírá brány novým zážitkům. 

Novou tváří připravovaného čísla se stala známá blogerka, youtuberka a modelka Dominika Myslivcová, která se před objektivem fotoaparátu proměnila v nádhernou a okouzlující ženu.

Pastelový kostýmek od návrhářky Vandy Jandy podtrhl Dominičinu dokonalou postavu.

Vybrané outfity v pastelových barvách, o které se postaral známý stylista Sam Dolce, dodaly celému focení na extravaganci a originalitě. Pomyslnou zářivou tečku zajistilo společně s novými kolekcemi šperkařství Gismondi 1754.

První outfit, který Dominiku zcela uchvátil, perfektně ladil s jejím opálením.

Nejnovější fotostory vznikala v nádherných a moderních prostorách Emblem Hotelu Prague v historickém centru města, který na první pohled zaujme originálně pojatým interiérem a vkusně zvolenými doplňky.

Uvolněná a přátelské atmosféra panovala po celou dobu focení.

Více z rubriky Osobnosti

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.