Sociální sítě
Nahoru

Nová kolekce Diva – oslava italské ženskosti

Ikonická kolekce Diva se rozrostla o nové přírůstky v plné barevné škále, jakou barevné kameny nabízejí. Kolekce, která plně reflektuje mnoho tváří ženy, je zkrátka ztělesněním italské ženskosti. Už po mnoho let šperky Bulgari zdobily filmové divy a celebrity z éry Dolce Vita, které propadly kouzlu italského šperkařského domu. Nová kolekce obdivuje a reflektuje kouzlo a šarm současné divy dnešní doby. Charismatická žena, to je především síla, smyslnost, odvaha a oslnivost, avšak v neposlední řadě může žena také být zamyšlená, sofistikovaná, svůdná, zkrátka nikdy stejná a stále v pohybu. Šperky Diva reflektují náladu ženy, její styl a způsoby. Nová kolekce nabízí nespočet možností jak vyjádřit své já. Diva je reinterpretací oblých maleb v Caracallových lázních postavených v 216 n. l. Bulgari se tak neustále vrací zpět do historie a s nádechem současnosti vyzdvihuje město Řím jako zdroj neutuchající inspirace. Diva tak připomíná nejen odkaz k bohaté římské historii, ale svým oblým tvarem upozorňuje na krásu italské ženskosti. Nové Diva náhrdelníky se stanou vašimi talismany štěstí po celý den. Elegantní a šik, jednoduché, zdobené barevnými kameny jako tyrkys, lapis lazuli a korál zářící s diamanty. Milovnice étericky vypadající perleti a klasické elegantní kombinace zlata a diamantů si taktéž přijdou na své. Diva ztělesňuje touhu být jiná. Tyto šperky jsou pro ženu, která ví, co chce a ví, kdo je. Kontrastní barvy v kombinaci s karneolem, lapisem lazuli a malachitem tak představují celistvý, současný a podmanivý design. Visací náušnice s tyrkysem a černým onyxem zdobené diamanty září v kontrastu k bílému zlatu. Oblé prsteny snoubí protiklady jako perleť a onyx nebo perleť a pavé diamanty. Připomenutím doby a obdiv velkým divám je pak sautoir, dlouhý náhrdelník, který je možné nosit jednou či dvakrát obtočený okolo krku nebo jako extravagantní náramek vinoucí se kolem zápěstí.

Jemnost květinových vzorů třpytících se pod tíhou diamantů osazených v bílém, nebo růžovém zlatě je romantická až uhrančivá podoba nové kolekce.

Více z rubriky Diamanty

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.