Sociální sítě
Nahoru

Česká kosmetika

Abecední přehled značek

Přehledná databáze české kosmetiky slouží spotřebitelům, novinářům a samotným výrobcům k okamžité orientaci na rychle se rozvíjejícím trhu.
Zařazeny jsou pouze ty značky, které správcům databáze předložily posudek o bezpečnosti produktu vydaný Státním zdravotním stavem nebo v České republice akreditovanou laboratoří. Databáze je pravidelně aktualizována a poskytnuté informace jsou vždy relevantní.
 • Alma
  Brněnská značka je na trhu od roku 2018. Specializuje se na ruční malosériovou výrobu botanické kosmetiky z čerstvých organických surovin. Důraz na aromaterapii, účinky bylin a eco-friendly obaly. Produkty zaměřeny na ženy a děti, v nabídce též vlastní parfémy a mlhy.
  alma.cz
 • Almara Soap
  Pražská značka ručně vyráběných mýdel a kosmetiky je na trhu od roku 2014. Veganský a přísně zero waste přístup. Expanze na Slovensko, do Německa, Itálie a Finska. Výroba mýdel rozdělena na přírodní, fancy a sezonní kolekci. Koupelnové doplňky v malých sériích.
  almarasoap.cz
 • Anela
  Značku založily Andrea a Ela v roce 2019, certifikovanou a 100% přírodní kosmetiku vyrábějí v čistém prostředí Orlických hor. Zakládají si na vysoké kvalitě surovin, funkčnosti produktů bez chemie, zerowaste, vratných obalech a podpoře eko projektů. Zaměřují se na péči o ženy, děti a ekzematiky.
  anela.cz
 • Aromedica
  Značka se na tuzemském trhu etablovala před více než dvaceti lety. Produkci člení na přírodní lékárnu, kosmetiku a doplňky stravy. Mezi využívané suroviny patří byliny, mikronizované řasy, houby, sůl z Mrtvého moře, pivní kvasinky, vzácné kovy a další. Prodej v některých lékárnách a kamenných obchodech.
  aromedica.cz
Objevte naše časopisy
 • Topclass
  Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
 • Rezidence
  Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.