Sociální sítě
Nahoru

Česká kosmetika

Abecední přehled značek

Přehledná databáze české kosmetiky slouží spotřebitelům, novinářům a samotným výrobcům k okamžité orientaci na rychle se rozvíjejícím trhu.
Zařazeny jsou pouze ty značky, které správcům databáze předložily posudek o bezpečnosti produktu vydaný Státním zdravotním stavem nebo v České republice akreditovanou laboratoří. Databáze je pravidelně aktualizována a poskytnuté informace jsou vždy relevantní.
 • Maat
  Maat je egyptská bohyně spravedlnosti, pravdy, harmonie a vesmírného řádu. Stejnojmennou značku založila v půvabné krajině Ždánického lesa roku 1992 odborná aromaterapeutka a kosmetička. Produkty jsou rozděleny pro ženy, muže a děti, v nabídce též toaletní vody a osvěžovače vzduchu.
  aromaaterapie.cz
 • Michaela Kochanova
  Michaela Kochanova je značka veganské biokosmetiky z Ústeckého kraje. Na trhu od roku 2014, dlouhodobý bestseller BB krém. Zakladatelka vede v portfoliu také 100% rostlinné bio barvy na vlasy CosmetikaBio. Výroba i prodej jsou v souladu s myšlenkou zero waste.
  cosmetikabio.cz
 • Moia Elixirs
  Značka vznikla roku 2019, specializuje se na CBD produkty nejvyšší kvality. Vývoj a výroba probíhají v ČR, unikátní produkty vznikají s pomocí nejmodernějších technologií, např. na bázi nanovláken. Produkty obsahují maximální množství čistého CBD, prémiové patentované látky přírodního původu, karlovarské minerály a další.
  moiaelixirs.cz
 • My
  Pražská značka je na trhu od roku 2020, název se vyslovuje jako „máj“. Přírodní kosmetika založená na zkoumání, co je nejlepší proti různým nedokonalostem pleti, nabízí velký výběr produktů pro ženy a muže, ajurvédské bio oleje nebo silně hydratační tělová másla ze surovin z deštného pralesa.
  cosmeticsmy.cz
 • Mybee
  Značka uvedena na trh v květnu 2020. Majitelka je včelařka, včelí produkty jsou vedle rostlin a kozího mléka hlavní surovinou ručně vyráběné kosmetiky. Těhotenské oleje, produkty pro novorozence, deodoranty apod. jsou bez obsahu ropných derivátů, parabenů a silikonů.
  my-bee.cz
 • Mýdlárna Erdé
  Značka založená roku 2011 se specializuje na ruční výrobu přírodních mýdel a kosmetiky pro pokožku velmi citlivou, suchou a podrážděnou. Mýdlárna s přilehlou farmou, která je zdrojem čerstvých ingrediencí, sídlí nedaleko Moravské Třebové, a lze ji navštívit. V nabídce jsou pečující produkty na obličej, tělo, vlasy a do koupele, pro ženy, muže i děti, dále eko prací a čisticí prostředky, textilní a dřevěné doplňky do koupelny.
  Mydlarnaerde.cz
 • Mýdlárna Rozmarýnka
  Rodinná mýdlárna z Podkrkonoší vyrábí mýdla, pevné šampony a další přírodní kosmetiku od roku 2014. Z nedaleké farmy odebírá kozí mléko, používá kvalitní bylinky a koření. Mýdla a šampony nesou značku Regionální produkt Podkrkonoší. Prodej na e-shopu a v mnoha kamenných prodejnách, speciální řada dětské kosmetiky.
  mydlarnarozmarynka.cz
 • Mýdlárna Rubens
  Rodinná značka se sídlem v Českém Švýcarsku je na trhu od roku 2003. Nabízí ručně vyráběná bylinná mýdla, tuhé šampony, masti apod., byliny pocházejí od lokálních pěstitelů. Vlastní výrobnu, dílnu pro návštěvníky a obchod. Export do Německa. Ocenění: Živnostník roku 2019 Ústeckého kraje.
  mydlarnarubens.cz
 • Mýdlárna Š.IVA
  Na trhu od roku 2012. Ruční výroba mýdel a přírodní kosmetiky, vše bez chemických konzervantů, saponátů, potravinářských barviv, přidaných umělých vůní a pigmentů. Prodej ve vybraných kamenných obchodech v ČR a na Slovensku.
  mydlarnasiva.cz
Objevte naše časopisy
 • Topclass
  Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
 • Rezidence
  Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.