Sociální sítě
Nahoru

Česká kosmetika

Abecední přehled značek

Přehledná databáze české kosmetiky slouží spotřebitelům, novinářům a samotným výrobcům k okamžité orientaci na rychle se rozvíjejícím trhu.
Zařazeny jsou pouze ty značky, které správcům databáze předložily posudek o bezpečnosti produktu vydaný Státním zdravotním stavem nebo v České republice akreditovanou laboratoří. Databáze je pravidelně aktualizována a poskytnuté informace jsou vždy relevantní.
 • Omorfia
  Česká značka založená roku 2018 se zaměřuje na minimalistickou tříkrokovou péči pro ženy 30 +, které chtějí mít krásnou a zářivou pleť i bez make-upu. Propojuje péči o pleť s meditací; zářivá zdravá pleť a celková spokojenost za 10 minut denně.
  www.omorfia.care
 • Onest
  Značka je na trhu od roku 2016. Celý výrobní proces probíhá v ČR, kosmetika je vhodná I pro vegany. Naprostá profesionalita začíná už logem, pokračuje prezentací značky na webu a končí samotným produktem, jeho zpracováním a balením.
  onest.cz
 • Original Atok
  Severočeská značka aromaterapeutické pečující a pěstící kosmetiky působí na trhu od roku 1997. Nabízí celostní a variabilní koncept přirozené péče o pleť a tělo, kvalitní suroviny a aktivní látky, minimalistický design. Produkty pro ženy, muže a děti, pro domácí i profesionální použití.
  originalatok.cz
Objevte naše časopisy
 • Topclass
  Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
 • Rezidence
  Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.