Sociální sítě
Nahoru

Česká kosmetika

Abecední přehled značek

Přehledná databáze české kosmetiky slouží spotřebitelům, novinářům a samotným výrobcům k okamžité orientaci na rychle se rozvíjejícím trhu.
Zařazeny jsou pouze ty značky, které správcům databáze předložily posudek o bezpečnosti produktu vydaný Státním zdravotním stavem nebo v České republice akreditovanou laboratoří. Databáze je pravidelně aktualizována a poskytnuté informace jsou vždy relevantní.
 • Ecce Vita
  Od roku 2020 vyrábí luxusní přírodní kosmetiku z bylin a řas, doplňky stravy, bylinné čajové směsi, přírodní zubní pasty bez fluoridu a oleje podle starých ájurvédských receptur. Zakladateli značky jsou lékař MUDr. David Frej a naturopatka Iveta Ječmík Skuherská.
  eccevita.cz
 • Ego Harmony
  Malá rodinná značka vyrábí pečující kosmetiku od roku 2020. U každé položky v e-shopu certifikát o bezpečnosti produktu. Dominantními surovinami jsou arganový a opunciový olej. Výroba v profesionálních laboratořích.
  egoharmony.cz
 • Elema
  Přírodní kosmetika v RAW kvalitě z Krkonošského podhůří. Výroba mýdel, tuhých šamponů, pleťových a vlasových olejů pro ženy, muže i děti. Prodej vloček na praní a surovin pro výrobu RAW kosmetiky. Baleno v recyklovatelných obalech či jako bezobal. VO prodej, export Německo. Na trhu od roku 2015.
  elema.cz
Objevte naše časopisy
 • Topclass
  Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
 • Rezidence
  Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.