Sociální sítě
Nahoru

Česká kosmetika

Abecední přehled značek

Přehledná databáze české kosmetiky slouží spotřebitelům, novinářům a samotným výrobcům k okamžité orientaci na rychle se rozvíjejícím trhu.
Zařazeny jsou pouze ty značky, které správcům databáze předložily posudek o bezpečnosti produktu vydaný Státním zdravotním stavem nebo v České republice akreditovanou laboratoří. Databáze je pravidelně aktualizována a poskytnuté informace jsou vždy relevantní.
 • Natura Medic
  Malá rodinná firma se sídlem v Praze, ale výrobou na Moravě nabízí od roku 2016 velký výběr přírodní, ručně vyráběné pěstící kosmetiky v podobě péče o pleť a rty. Majitelka má dlouhodobou zkušenost spolupráce se švýcarskou kosmetickou firmou a je vývojářkou všech produktů, které zkouší sama na sobě.
  naturamedic.eu
 • Naturinka
  Značka založena v roce 2013. Ruční výroba mýdel a krémů pro celou rodinu z přírodních surovin dostupných na českém trhu, bez syntetických konzervantů. Prodej ve specializovaných kamenných obchodech.
  naturinka.cz
Objevte naše časopisy
 • Topclass
  Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
 • Rezidence
  Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.