Sociální sítě
Nahoru

Česká kosmetika

Abecední přehled značek

Přehledná databáze české kosmetiky slouží spotřebitelům, novinářům a samotným výrobcům k okamžité orientaci na rychle se rozvíjejícím trhu.
Zařazeny jsou pouze ty značky, které správcům databáze předložily posudek o bezpečnosti produktu vydaný Státním zdravotním stavem nebo v České republice akreditovanou laboratoří. Databáze je pravidelně aktualizována a poskytnuté informace jsou vždy relevantní.
 • Darinčino mýdlo
  Zakladatelka pražské značky, která na trhu působí od roku 2019, je absolventkou největší akreditované školy přírodní kosmetiky Formula Botanica ve Velké Británii. Širokou nabídku luxusních ručně vyráběných mýdel na tělo, vlasy a obličej doplňují klasické produkty pečující kosmetiky.
  darincinomydlo.cz
 • Delibutus
  Manufaktura vznikla v roce 2011 v Ústí nad Labem. Kromě kosmetiky z konopí, matcha tea a bambuckého másla vyrábí též potraviny a kosmetické přípravky pro zvířata. Prodává ve specializovaných kamenných obchodech v ČR i na Slovensku.
  delibutus.cz
 • Dr. CBD
  Značka Dr. CBD vznikla v roce 2014 ve společnosti Biovita Group, která je českým výrobcem, zpracovatelem a dodavatelem nejčistšího konopného výtažku ve farmaceutické kvalitě na českém trhu. Konopná surovina pochází taktéž z ČR, Biovita se zabývá i zakázkovou výrobou produktů pro další české kosmetický značky.
  biovitagroup.com
Objevte naše časopisy
 • Topclass
  Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
 • Rezidence
  Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.